İnternet fenomeni Gökhan Hacıosmanoğlu Itır'ı bitirdi!

Miss Turkey Güzeli Itır Esen’e ait olduğu iddiasıyla gündeme gelen tweet ile ilgili ortalık ayağa kalkmıştı. O tweetin Türkiye Güzeli Itır Esen’e ait olup olmadığı aşikardı. Gökhan Hacıosmanoğlu doğruladı

İnternet fenomeni Gökhan Hacıosmanoğlu Itır'ı bitirdi!
Miss Turkey Güzeli Itır Esen’e ait olduğu iddiasıyla gündeme gelen tweet ile ilgili ortalık ayağa kalkmıştı. O tweetin Türkiye Güzeli Itır Esen’e ait olup olmadığı aşikardı.
 
Gökhan Hacıosmanoğlu doğruladı
 
Geçmişe ait tweetleri ortaya çıkaran Gökhan Hacıosmanoğlu ‘’bu hesap yüzde yüz ona ait, geçmişe ait tweetler bunu doğruluyor’’ şeklinde paylaşım yaptı.
 
Ortaya çıkan bu tweetleri Itır Esen yalanlamıştı. Yarışma Organizatörleri uzun süre tweetlerin ona ait olup olmadığını araştırdı. 
Ortaya çıkan bu tweetler Beyaz tv’de Beyaz Gazete programında da gündeme geldi.
 
Organizatörler Tacı geri aldı
 
Miss Turkey Başkanı Can Sandıkçıoğlu yaptığı açıklamada; “Üzülerek duyuruyoruz ki bu tweetin Itır Esen tarafından atıldığı kanaatine varılmıştır.
 
Itır Esen’e ulaşmaya çalıştım
 
Bu tweeti görünce Itır Esen’e ulasmaya çalıştım. Instagram’daki hesabına mesaj gönderdim “bak Itır bu hesap sana ait bu olay çok büyür bağlan bir yayına tüm Türk halkından özür dile” dedim ses gelmedi. Anında skandal tweetin atıldığı hesabı kapatıp yeni bir hesap açıp “tek resmi hesabım budur” diyerek bu işten sıyrılacağını sandı. Öyle olmadı da.
 
Geçmişini silemezsin
 
Sosyal medya ciyanet mahali gibidir ne kadar silersen sil elbet geride bir delil bırakırsın. Siz siz olun bir işi yaparken iki kez düşünün.
 
Son olarak: 15 TEMMUZ
ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM. RABBİM BÖYLE BİR GECEYİ BİR DAHA BİZLERE YAŞATMASIN.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivas'ta Sedat Peker İzdihamı!
Sivas'ta Sedat Peker İzdihamı!
25 günlük askere tazminat var mı?
25 günlük askere tazminat var mı?