Kıraç May Life Plaza Açılışında Tarsus'ta hayranlarıyla buluştu.

Türk Rock Müziğinin kralı Kıraç May Life Plaza açılışı için geldiği Tarsus’ta hayranlarını müziğe doyurdu.Ünlü komedyen Yavuz Seçkin ise muhteşem sunumu ile hayranlarını gülmekten kırıp geçirdi

Kıraç May Life Plaza Açılışında Tarsus'ta hayranlarıyla buluştu.

Türk Rock Müziğinin kralı Kıraç May Life Plaza açılışı için geldiği Tarsus’ta hayranlarını müziğe doyurdu.Ünlü komedyen Yavuz Seçkin ise muhteşem sunumu ile hayranlarını gülmekten kırıp geçirdi.

Tarsus Belediyesi tarafından yap-işlet- devret modeli ile yaptırdığı, kapalı semt pazarı, SPA, Kapalı Yüzme Havuzu ve düğün salonlarının oluşturduğu May Life Plaza binlerce Tarsusluların katılımıyla açıldı. Açılışta ünlü sanatçı Kıraç ve ünlü komedyen Yavuz Seçkin Tarsus’u adeta salladı.

TARSUS’A RÜYA GİBİ YAŞAM MERKEZİ
May Life Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Metin Atik açılışta yaptığı konuşmada “Tesisimizi 2016’nın Şubat ayında ihale ile Tarsus Belediyesinden aldık. İnşaat süresi 24 ay olmasına rağmen 16 ayda bitirme başarısını gösterdik. May Life Plaza’nın genel özellikleri şu şekildedir; 8 bin m2 arazi üzerine 13 bin m kapalı alana sahip, 5500 m2 otoparkı, orta katta 3000 m2 sağlık kulübü ve 1600 m2 dükkan ile hizmete başladık. Ayrıca en üst kata 400 ve 1000 kişilik olmak üzere 2 ayrı düğün salonumuz ve restorantımız mevcuttur.
4000 kişilik konferans alanına sahip salonumuzda düğün, özel gün ve toplantılarınızı yapabilirsiniz. Projemiz sağlık kulübü aracılığı ile spor salonu, yarı olimpik yerden ısıtmalı yüzme havuzumuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası ve SPA’dan oluşan alanlarımızla hizmet alabileceksiniz. Bu eserin oluşumunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Tesisin Çukurova bölgesine örnek olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Şevket Can, alanın kotasının düz olmaması nedeniyle 3 katlı bir tesisin oluştuğunu söyledi.

KIRAÇ YİNE ŞOV YAPTI

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin’in sunduğu açılışta konuşmalardan sonra sahne alan Kıraç, Kerkük parçasıyla konserine başladı. Binlerce Tarsuslulara unutulmaz bir gece yaşatan Kıraç’a Belediye Başkanı Şevket Can ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Kerim Tufan, çiçek ve Nusret Mayın Gemisi maketini verdi.

 

     

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emeklilerin zam oranı ne kadar oldu! 10 soruda emekliye zam rehberi....
Emeklilerin zam oranı ne kadar oldu! 10 soruda emekliye zam rehberi....
Hulusi Akar, şehitlerin mezarını ziyaret etti
Hulusi Akar, şehitlerin mezarını ziyaret etti