ZER 5. Golden Palm Awards'ta Halk Oylaması Heyecanı

Altın Palmiye Magazin tarafından, bu yıl 5.si 7 Mayıs 2018 Pazartesi Swissotel The Bosphorus‘da düzenlenecek olan ‘’Zer Altın Palmiye Ödülleri’’ halk oylaması başladı.

ZER 5. Golden Palm Awards'ta Halk Oylaması Heyecanı
Advert

Türkiye Altın Palmiye Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı, Nedim Delibaş yaptığı açıklamada üst üste üç kez Mersin’de başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sonra ilk kez geçen yıl İstanbul’ a taşınan Altın Palmiye Ödülleri’nin 5.sini, bu yıl uluslararası olarak ‘’ Turkey Golden Palm Awards ‘’ olarak, Ceylan İnşaatın markası ‘’ Zer ‘’ Markası sponsorluğunda 7 Mayıs 2018’de Swiss Otel The Bosphorus İstanbul’ da yapacaklarını belirtti.

"5.YILDA 5 YILDIZ"

‘’ 5.Yılda 5 Yıldız’’ sloganıyla kültür, sanat, müzik, medya, ekonomi gibi yaşamın içerisindeki her alanı ödüllendireceklerini belirten, bu büyük etkinlikle ilgili hazırlıkların son aşamaya geldiğini ifade eden Delibaş, alacakların Halk oylaması ile belirleneceğini söyledi. Delibaş; "Oylama organizasyonumuzun resmi web sitesi olan www.altinpalmiye.com üzerinden, her IP’den bir defa girilmek koşulu ile 15 Mart- 15 Nisan tarihleri arasında oylama yapılabilecek" dedi.

"SANATIN VE SANATÇININ YANINDAYIZ…"

Sosyal sorumluluk projeleri ve spordan sonra ‘’ Altın Palmiye Ödülleri’’ gibi önemli bir organizasyona da sponsor olan, Ceylan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan’da yaptığı açıklamada; "Sanatın ve sanatçının yanında olduklarını söyleyerek, ülkemize büyük katma değer ve tanıtım sağlayacağına inandığımız 'Golden Palm Awards' için 'Zer' konutları markamız ile sponsor olduk. Şirket olarak imkanlarımız çerçevesinde sosyal sorumluluk projelerine kültür, sanat ve spor etkinliklerine destek vermeye devam edeceğiz" Diyerek sözlerine son verdi.

OYLAMA 15 NİSANA KADAR SÜRECEK

Geleneksel olarak halk oylaması ile belirlenen Türkiye Altın Palmiye Ödülleri anketi 15 Mart-15 Nisan tarihler arasında olacak. anket.altinpalmiye.comwww.altinpalmiye.com ve www.goldenpalmawards.com web sitelerinden her IP'den bir defa oy kullanılabilecek. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afrin'de 800 terörist öldürüldü
Afrin'de 800 terörist öldürüldü
Bekir Bozdağ ihraç edilen kişi sayısını açıkladı
Bekir Bozdağ ihraç edilen kişi sayısını açıkladı