Ankara'da tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgi seli

Ankara'da tarihi gün. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan milletvekillerinin yemin töreni için TBMM'ye geldi.

Ankara'da tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgi seli

Ankara'da tarihi gün. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan milletvekillerinin yemin töreni için TBMM'ye geldi. TBMM'de partisinin grup toplantısında önemli mesajlar veren Erdoğan, "Şimdiye kadar bütün badirelerin üstesinden milletimizle geldik. Yapmamız gereken iş milletimize bakmak, onın istikametinde olmak gerekir. Değerli arkadaşlar pazartesi yapılacak yemin töreni ile Türkiye yeni bir döneme atıyor. Beştepe'de muhteşem bir göreve başlama töreni gerçekleştireceğiz. Törene 22 cumhurbaşkanı katılacak. Yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı olarak Pazartesi akşam 21:00'de yeni kabineyi açıklayacağız" dedi. AK Parti grup toplantısından görüntüler

Ankara'da tarihi gün

TBMM Genel Kurulu saat 14:00'te toplanacak, milletvekilleri yemin edecek. AK Parti grup toplantısı için Cumhurbaşkanı Erdoğan da saat 11:00'de Meclis'e geldi. Erdoğan'ı TBMM Başkanı İsmail Kahraman karşıladı.

Ankara'da tarihi gün

Erdoğan, grup toplantısının ardından mecliste milletvekillerinin yemin töreninde de yer alıyor.

Ankara'da tarihi gün

Bugün an itibariyle vekiller mecliste yemin ediyor. 8 Temmuz'da ise  Recep Tayyip Erdoğan yemin ederek görevine başlayacak.

Ankara'da tarihi gün

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YEMİNİNİN ARDINDAN YENİ KABİNEYİ AÇIKLAYACAK

Cumhurbaşkanı'nın yayınlayacağı ilk kararname 16 bakanlığın kuruluşuyla ilgili olacak. Bakanlar da yemin ederek görevine başlayacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivas'ta Sedat Peker İzdihamı!
Sivas'ta Sedat Peker İzdihamı!
25 günlük askere tazminat var mı?
25 günlük askere tazminat var mı?