Yusuf'un bulunmasında kahreden detay!.

1 Temmuz sabahında hayvan otlatmak için evden çıkan 15 yaşındaki Yusuf Yılmaz 12 gün sonra köyün yaklaşık 30 kilometre uzağındaki sulama kanalında bulunmuştu. Yusuf'un otopsi raporunda üzerinde elbise ve ayakkabılarının bulunduğu, vücudunda ise darp, cebir ve tecavüz izine rastlanmadığı öğrenildi. Raporda vücutta kurtlanmaların olduğu belirtilirken, aile Yusuf'un yüzünün tanınamaz hale gelmesi nedeniyle Yusuf'u giysi ve ayakkabılarından teşhis etti.

Yusuf'un bulunmasında kahreden detay!.

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde kaybolduktan 12 gün sonra su kanalında cesedi bulunan 15 yaşındaki 'ın bedeninin kurtlandığı öğrenildi. Yüzü kurtlanma nedeniyle tanınmaz hale gelen Yusuf'u ailesi o gün üzerinde bulunan giysi ve ayakkabılarından teşhis etti..

İHA'nın haberine göre, Silvan ilçesine bağlı Çatakköprü Mahallesi'nde 1 Temmuz sabahında hayvan otlatmak için evden çıkan 15 yaşındaki 'dan 12 gün haber alınamamış, yapılan tüm arama çalışmalarına rağmen Yusuf'tan bir ize rastlanmamıştı. Yeşerdi köyünde akıntıya kapılıp kaybolan Selman ve Fırat Kızılçiçek'i arama çalışmaları sırasında 12 gün boyunca ulaşılamayan Yusuf Yılmaz'ın cansız bedenine köyün yaklaşık 30 kilometre uzağında bulunan sulama kanalında ulaşılmıştı..

 

YUSUF'UN BULUNMASINDA KAHREDEN DETAY!

GİYSİ VE AYAKKABILARINDAN TEŞHİS EDİLDİ

Genç Yusuf, yapılan otopsisinin ardından ailesine teslim edilerek dün Batman'ın Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü Mahallesi'nde defnedildi. Yusuf'un otopsi raporunda üzerinde elbise ve ayakkabılarının bulunduğu, vücudunda ise darp, cebir ve tecavüz izine rastlanmadığı öğrenildi. Raporda vücutta kurtlanmaların olduğu belirtilirken, aile Yusuf'un yüzünün tanınamaz hale gelmesi nedeniyle Yusuf'u giysi ve ayakkabılarından teşhis etti. Cesetten alınan parçaların Yusuf'un kesin ölüm nedeni ve DNA testi nedeniyle Adli Tıp Kurumuna gönderildiği kaydedildi.

YUSUF'UN BULUNMASINDA KAHREDEN DETAY!

 

 

YUSUF YILMAZ DİYARBAKIR SİLVAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivas'ta Sedat Peker İzdihamı!
Sivas'ta Sedat Peker İzdihamı!
25 günlük askere tazminat var mı?
25 günlük askere tazminat var mı?