Şarkıcı Güllü'nün görenleri şok edecek hali

Arabesk müziğin ünlü isimlerinden Güllü'yü görenler tanıyamıyor. Ünlü şarkıcı çok büyük bir değişim yaşadı..

Şarkıcı Güllü'nün görenleri şok edecek hali

Sarışın ve kilolu haliyle tanıdığımız   büyük bir değişim yaşıyor. Güllü, yıllar sonra radikal bir karar aldı ve kilolarından kurtuldu. Ameliyat sonrası değiştirdiği saç rengi ile daha da farklılaşan Güllü görenleri hayrete düşürüyor..

Bir dönem zaten verdiği kilolar ile gündeme gelmiş ve nasıl kilo verdiğini en ince ayrıntısına kadar anlatmıştı. Ancak bu kez  sandığınız gibi değil.. 'nün şoke eden Sarı saçlı, gür sesli, balık etli bir kadın olarak tanıdık onu. Kilolarından rahatsızlık duymaya başladı ve radikal bir karar aldı.değişimi!.

Kilo vermeye başlayan , sonunda bambaşka bir insan oldu. Görenlerin en başta tanımakta zorlandığı halini herkes çok beğendi. Daha sağlıklı, daha dinç görünüyordu. Ancak Güllü yine dur durak bilmedi ve hem daha çok kilo verdi hem imjaını değiştirdi. Görünce şoke olacaksınız..

Son olarak 28 Mayıs tarihinde paylaştığı bu fotoğraflar , bambaşka biri gibi. Eskisinde de daha zayıf halı ve mor saçları ile herkesi şaşkınlığa uğrattı. Oğuluyla da fotoğraf paylaşmaktan geri kalmadı..

şarkıcı güllü oğlu ile ilgili görsel sonucu

ŞARKICI GÜLLÜ ARABESK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivas'ta Sedat Peker İzdihamı!
Sivas'ta Sedat Peker İzdihamı!
25 günlük askere tazminat var mı?
25 günlük askere tazminat var mı?