Türkiye’nin Altın Markası Ceylan İnşaat…
Nedim DELİBAŞ

Türkiye’nin Altın Markası Ceylan İnşaat…

Advert

Türkiye’de inşaat sektörü çılgınca büyümeye devam ederken dev markalar adeta bir biri ile proje yarışına girmeye devam ediyor. 
Yakın zamana kadar Ağaoğlu, Nurol,Fer Yapı,İnanlar, Ege Yapı gibi dev markaların projelerini bilen İstanbul artık Türkiye’nin altın markası Ceylan İnşaat’ın projelerini ezberlemeye başladı.
İşte bu projelerden en büyüğü Çırağan Saray’ında lansmanı yapılan Zer Kartal, bir konut projesinden çok, bir sosyal sorumluk projesi olarak hafızalarımıza yer etti. Kentsel dönüşüm ile birlikte hızla artan bu tip projeler için Zer Kartal projesi unutmaya yüz tuttuğumuz komşuluk ilişkilerini de hatırlatacak. 
Yönetim Kurulu Başkanlığını duayen iş adamı Muammer Ceylan’ın yaptığı Ceylan İnşaat bu dev projeye “ZER “ adını vermesi de içinde  ayrı bir öyküyü barındırıyor. Osmanlı’cada altın anlamına gelen Zer ismi bir geleneğinde başlamasına vesile oluyor.
Kartal ile başlayan Zer markası Levent, Mecidiyeköy ve Göztepe’de İstanbul’da sahipleri ile buluşmaya hazırlanıyor.
Son derece gelenekçi bir Anadolu evladı olan Muammer Ceylan yönetimindeki  Ceylan İnşaat, Türkiye’de çok önemli projelere imza koymaya devam edecek. 
Ceylan İnşaat artık Türkiye’nin sektöründeki altın markası oldu. Başarılar Muammer Ceylan ve ekibine diyoruz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivas'ta Sedat Peker İzdihamı!
Sivas'ta Sedat Peker İzdihamı!
25 günlük askere tazminat var mı?
25 günlük askere tazminat var mı?