arama

‘Açık Havada Sinema Başkadır’ deneyimi ile Mastercard’ın düzenlediği sinema rüzgarı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Güncel Manşet Güncel Manşet
  • 1 Star
    Loading...

Yaz mevsimi geldiğinde havanın sıcaklığıyla birlikte seçtiğimiz etkinlikler de değişim göstermeye başlıyor. Film izlemek gibi herkesin en sevdiği aktivite dahi değişiyor ve açık havada sinema keyfi yapmak ön plana çıkarak kişiye farklı deneyimler sunuyor.

Mastercard, Paha Biçilemez İstanbul deneyimleri kapsamında gerçekleştirdiği; son dönemin en çok ses getiren belgeseli “Kedi” özel gösterimi ile konuklarına keyifli bir yaz akşamı yaşattı.

"Paha Biçilemez İstanbul" deneyimi ile açık havada sinema rüzgarı

Mastercard, Paha Biçilemez İstanbul platformu ile kullanıcılarına; özel, heyecan verici teklifler sunmaya devam ediyor. Patform, önceki akşam Soho House İstanbul’un terasında, Istanbul Modern’in 21-40 yaş arasına özel üyelik programı Genç Modern iş birliği ile; İstanbul’un dört bir yanına nev-i şahsına münhasır halleriyle renk katan kedileri konu alan “Kedi” belgeseli özel gösterimini gerçekleştirdi.

"Paha Biçilemez İstanbul" deneyimi ile açık havada sinema rüzgarı

Mastercard kart sahipleri kendilerine özel gerçekleşen gösterimle, dünyanın birçok ülkesinde vizyona giren Ceyda Torun imzalı “Kedi” belgeselini Soho House Istanbul’un manzarasına sahip Cam Bina Terasında seyrettiler. pahabiçilemezistanbul.com adresine girerek davetiyesini alan Mastercard kart sahipleri etkinlikte keyifli bir yaz akşamı yaşadılar.

Paha Biçilemez İstanbul projesi farklı fırsatlarla şehri doya doya yaşamak isteyenlere sıra dışı teklifler sunmaya devam edecek.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ