arama

Bir Zamanlar Oda Arkadaşı Olarak En Unutulmaz Anlarını Paylaşan 13 Ünlü

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Güncel Manşet Güncel Manşet
  • 1 Star
    Loading...

Zaman akarken değişiriz, bazen hızla bazen yavaş yavaş. Ancak değişim kaçınılmazdır. Mekanlar değişir insanlar değişir, her şey o kadar eskide kalır ki adeta bir rüya gibidir. Hem hiç aklımızdan çıkmazlar hem de gerçek olamayacak kadar uzaktadırlar. İşte şimdi dünyaca ünlü isimler de geçmişte yine kendileri gibi ünlü arkadaşlarıyla aynı odayı paylaşmış ve aynı güzel anlara ortak olmuş. Şimdilerde iki ayrı hayatları olsa da geçmişte yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, aynı odada yaşayan, oda arkadaşı ünlüler…

1. Conan O’Brien ve Jeff Garlin


Conan O’Brien ve Jeff Garlin, Chicago’da çizgi romanla uğraşırken tanıştılar ve oda arkadaşı oldular. O’Brien’ın söylediğine göre Garlin oldukça neşeli ve gürültücü bir oda arkadaşıydı. Ayrıca O’Brien sürekli bir sebep göstererek kendisini eğlendirmesini, şakalar yapmasını istediğini de söylüyor.

 

2. Kristen Stewart ve Nikki Reed


İki ünlü oyuncu Kristen Stewart ve Nikki Reed, The Twilight Saga: New Moon’un çekimleri sırasında birlikte yaşadılar.

3. Owen Wilson ve Wes Anderson


Aktör Owen Wilson ve yazar yönetmen Wes Anderson, Teksas Üniversitesi’nde bir yurt odasını paylaştı. Muhtemelen beraber bir odayı paylaştıkları dönem gelecekteki başarılarına ışık tuttu. Anderson, Wilson’un oyunculuğundan çok etkilenmişti ve onu adeta şimdiki haline dönüştürdü. Ardından iş birliği yaptıkları iki film geldi. Kırık bir cam yüzünden ev sahibiyle anlaşmazlığa düştüler ve bir gece yarısı kaldıkları odayı gizemli bir şekilde terk ettiler. Amaçları özel bir dedektif tarafından bulunmaktı. Bu maceraları Wilson’un rol aldığı ve Anderson’un yönettiği ilk kısa filmleri Bottle Rocket’a ilham oldu. Bu kısa film ise sinema sektörünün dikkatini çekmelerini sağladı. Sonrasında birçok projede beraber çalıştılar.

4. Matt Damon ve Ben Affleck


Arkadaşlıkları çocukluk yıllarında başlayan ikili, Can Dostum filminin çekimlerinde ise birlikte yaşadılar. Beraber çok iyi vakit geçirdiklerini söyleyen ikili, Venice’de plajda bir ev kiraladıkalrını ve 800 kişinin gelerek evlerinde kaldığını ve sarhoş olduğunu, paraları bittiğinde ise bir apartman dairesine taşındıklarını anlatıyorlar.

 

5. Ryan Gosling ve Justin Timberlake


İkisi de henüz 11 yaşındayken aynı odayı paylaşan iki ünlü isim o zamanlar Disney’in Mickey Mouse Kulübü adlı programına katılmak için bir araya gelmişti. Ryan Gosling’in annesi o zamanlar Kanada’da çalışmak zorunda olduğu için, Timberlake’in annesi Ryan Gosling’e koruyucu annelik yapıyordu. İki ünlü ismin arkadaşlığı o zamanlar başladı ve aynı odayı paylaşarak çocukluklarının bir dönemini beraber geçirdiler.

6. Michelle Williams ve Ryan Gosling


Aşk ve Küller filminin çekimleri sırasında, Michelle Williams ve Ryan Gosling film dışında da birlikte yaşıyorlardı. Bunun sebebi ise oyuncuların ekran dışında da birlikte vakit geçirdiklerinde performanslarının güçleneceğine olan inançlarıydı. Önemli ödüllere adaylıkları ise istediklerini elde ettiklerini gösteriyordu.

7. Jude Law ve Ewan McGregor


Jude Law ve Ewan McGregor, Hollywood’a ilk taşındıklarında birkaç yıl birlikte yaşadılar. Daha sonra beraber bir yapım şirketi kurdular.

8. Robin Williams ve Christopher Reeve


Oyuncu/komedyen Robin Williams ve Süpermen’in yıldızı Christopher Reeve, bir zamanlar oda arkadaşıydı. Çok iyi 2 arkadaş oldular ve Reeve’in 1995’teki felç geçirdiği kazadan sonra, Williams Reeve’in sigortası tarafından karşılanmayan herhangi bir hastane masrafını ödeyeceğini söyledi.

 

9. Marilyn Monroe ve Shelley Winters

10. Robert Downey Jr. ve Kiefer Sutherland

11. Mel Gibson ve Geoffrey Rush


Mel Gibson, Avustralyalı aktör Geoffrey Rush ile birlikte Sydney’de National Institute of Dramatic Art’ta eğitim alırken aynı odayı paylaştı.

12. Lindsay Lohan ve Raven-Symoné


Lindsay Lohan, 14 ay boyunca Raven-Symoné ile birlikte yaşadı. Raven, Lindsay Lohan’ın çok nadir evde bulunduğunu ve çok çalıştığını söylüyor. Ayrıca Lindsay’ın kıyafetleriyle beraber yaşamak zorunda kaldığını da ekliyor.

 

13. Adam Sandler ve Judd Apatow


Adam Sandler, Saturday Night Live’da yıldızı olarak New York’a taşınmadan önce yazar / yönetmen Judd Apatow’la birlikte bir Los Angeles’da bir apartman dairesini paylaşıyordu. Sandler daha sonra Apatow’un kısa süren Undeclared dizisinde rol aldı. Ayrıca ikili 2009 yılında Funny People filmi için de bir araya geldi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.