arama

Bohem Gelinlik Trendi

Bohem Gelinlik Trendi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Güncel Manşet Güncel Manşet
  • 1 Star
    Loading...

Özgür ve salaş stiliyle dikkat çeken bohem, gelinliklerde de görülmeye başladı. Bohem tarz gelinlik modelleri sade ve zarif gelin adaylarının tercihi oluyor.

2018 ilkbahar yaz sezonu bohem gelinlik modelleriyle göz kamaştırıyor. Gelin adayları bohem gelinlik modellerini çok sevdi. Kır düğünü ve kumsal düğünü yapmak isteyen, gelin adayları bohem gelinlikleri tercih edebilir. Bohem stilinin salaş ve özgür havası, gelinliklere farklı bir stil oluşturuyor.

Kabarık olmayan, salaş ve rahat hareket edilen gelinlik modelleri bohem tarzını yansıtıyor. Bohem gelinliklerin için detaylar önemli. Danteller, çiçekler, fırfırlar bu stilin olmazsa olmazı. Gösterişten ve abartıdan uzak kişilerin tercih edeceği bu modeller zarif ve şık tarzıyla göz dolduruyor. Özgür gelin adayları kendi stilini yansıtmak için bohem gelinlik modellerini tercih ediyor. Bohem stilini seviyorum fakat çok sade olmasın diyorsanız Fransız dantel detaylı bir bohem gelinlik sizi mutlu edecektir.

Bel kısmına iliştirilmiş çiçekler ya da kurdeleden oluşan küçük fiyonklar bohemi canlandırıyor. Saç modellerinde ise kır çiçeklerinden yapılmış taçlar gelinlerin saçlarını süslüyor. Açık bırakılan saçlara, alından takılan bantlar şıklık veriyor. Canlı renkleri seven kişiler, renkli çiçeklerden saç aksesuarları ya da gelinliğine yerleştirilecek renkli çiçekleri tercih edebilir. Şapkayı seven gelin adayları, bohem stilini yansıtan şapkalar kullanabilir. Farklılık ve şıklığını seven kişiler şapka detayını tercih ediyor. Bohem stilinin gelinleri ellerini renkli çiçek buketleriyle süsleyebilirler. 

Bohem Gelinlik Modelleri

bohem-gelinlikler.jpg

bohem-gelinlik.jpg

bohem-gelinlik-001.jpg

bohem-gelinlik-002.jpg

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.