arama

İphone’a Müzik Nasıl Yüklenir?

İphone'a Nasıl Müzik Yüklenir?
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Güncel Manşet Güncel Manşet
  • 1 Star
    Loading...

iPhone kullanıcılarının belki de en büyük sorunlarından biri telefona müzik veya resim yüklemektir. Bu sorunu sizler için araştırdık. İşte, iPhone’ye müzik yükleme yöntemi.

NOT: Aşağıdaki işlemler iTunes 12.0.1.26 ve üzeri sürümler için geçerlidir.

NOT: Aşağıdaki tüm işlemler Apple marka iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlar için geçerlidir. (iPhone, iPad, iPod)

Apple iPhone cihazına müzik yüklemek neredeyse tüm kullanıcılar için sıkıntılıdır. Öncelikle bilgisayarınıza iTunes programını indirmelisiniz. Bu program sayesinde bilgisayarınız üzerinden iPhone cihazınıza erişebileceksiniz.

iTunes programını indirdikten sonra telefonunuzu USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayın. iTunes programı otomatik olarak başlayacaktır. Eğer başlamazsa logosuna tıklayıpprogramı açın.

İlk bağlamada telefonunuzu otomatik olarak algılayacaktır ve eş zamanlama yapıp telefon içerisindeki dosyaları bilgisayarınızdan görmenizi sağlayacaktır.

İphone’a Müzik Atma

İphone Müzik Yüklemee1
Eş zamanlamanın bitmesinin ardından görseldeki gibi telefon simgesi çıkacaktır. Bu simgeye tıklayın ve cihazınızın “Özet” bölümüne ulaşın.

İphone Müzik Yükleme 2
Ardından görseldeki gibi “Aygıtımda” kısmından “Müzikler” sekmesine tıklayın.

İphone Müzik Yükleme 3
Müzikler sekmesine tıklamanızın ardından sağ tarafta cihazın içerisinde bulunan müzikleri göreceksiniz. Eğer cihazınızda müzik yoksa bu bölüm boş olacaktır oraya yeni müzik eklemeniz gerekecek.

İphone Müzik Yükleme 4

İphone Müzik Yükleme 5

İphone Müzik Yükleme 6

İphone Müzik Yükleme 6
Sağ Yukarıdaki “Ekle” butonuna tıklayın. Cihazınızdaki müzikleri dosyanızdan sürükleyerek bu bölüme atın. Müziklerinizi attıktan sonra sağ üst taraftaki “Bitti” butonuna tıklayın. Son olarak “Eş zamanla” yapın ve bildirim ekranını takip edin. Ekranda bildirimler kaybolup Apple simgesi belirdiğinde işleminiz başarıyla gerçekleşmiş demektir.

İphone Müzikleri ve Videoları Elle Yönet Ayarı
NOT: Eğer müzik sürükleyemiyorsanız “Özet” kısmından “Müzikleri ve Videoları Elle Yönet” seçeneğini işaretleyip “Uygula” butonuna basın. Böylece müziklerinizi sürükleyebileceksiniz.

NOT: Eğer tüm işlemlere rağmen cihaza müzik yükleyemiyorsanız, iTunes-Müziklerbölümünden sağ üst köşedeki “Ekle” butonunu kullanın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.