arama

Kadınların Alışveriş Yapması İçin 4 Neden

Kadınların Alışveriş Yapması İçin 4 Neden
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Güncel Manşet Güncel Manşet
  • 1 Star
    Loading...

Aslında kadınlar için alışverişin nedeni yok gibi düşünülür fakat kadınların alışveriş yapmasını tetikleyen 4 neden vardır.

Kadınlar için vazgeçilmeyen konular arasında en önemlisi alışveriştir. Alışveriş kadınlar için bir yaşam tarzı. Küçük ya da büyük bir ürün fark etmiyor, kadınlar alışverişin her halini ve anını seviyor.

Mutluluk

Kadınlar erkeklere göre duygularını daha çok belli ederler. Mutlu anlarında ufak tefek çılgınlıklar yaparlar. Bu çılgınlıklardan bazıları tabi ki alışveriş yapmaktır. Mutluluk anını alışveriş yaparak kutlarlar. Buna da bir yaşam tarzı denilebilir. Mutluluk anını alışveriş yaparak çıkaran kadınlar, mutluluğun zirvesine ulaşır.

kadinlarin-alisverise-gitmesi-icin-4-neden.jpg


Depresyon

Tabi ki kadınlar erkeklere oranla daha sık depresyona girerler. Bunun için sebep gerekmiyor. Ansızın oluşan olaylar kadınların depresyona girmesine neden oluyor. Depresyondan kurtulmak için yapılması gereken şey tabi ki alışveriştir. Alışveriş kadının depresyon anını bir anda silip götürebilir. Dolabına aldığı tek parça ürün ya da önceden isteyip alamadığı bir ürünü satın almak depresyondan çıkmasına yardımcı olur. Hatta küçücük görünümü ile renkli bir oje satın alması bile kadının depresyondan çıkmasını sağlar.

kadinlarin-alisverise-gitmesi-icin-4-neden-003.jpg


Moda

Moda sanki kadınlar için oluşmuş. Moda takipçisi kadınlar için sezonun yenilenmesi ve yeni bir ürünün üretildiğini duyması yeterlidir. Henüz vitrin mankenine giydirilmeyen ürün kadının üzerine giyilmiş, hatta satın alınmıştır. Moda takipçisi kadınlar için gerekli olan tek şey limitsiz bir kredi kartıdır.

kadinlarin-alisverise-gitmesi-icin-4-neden-001.jpg


İndirim

İndirim her kadının aklını başından alır. İhtiyacı olsun olmasın, o ürünün fiyatı düşmüşse mutlaka alınacaktır. İndirim anında mağazalar savaş alanına döner fakat kadın bir ürünü gözüne kestirir, hızlıca ürüne yaklaşır, ürünle birlikte kasada sırasını alır ve ürüne sahip olur. İndirim zamanı en saçma ürün bile kadınları mutlu eder çünkü indirimden alınan ürünün tadı hiçbir yerde olmaz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ