arama

Reynmen’in İzlenme Rekorları Kıran “Derdim Olsun” Klibi Hakkında Her Şey

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Güncel Manşet Güncel Manşet
  • 1 Star
    Loading...

Sosyal medya platformu Scorp’la hayatımıza girip gönüllerde taht kuran Reynmen(Yusuf Aktaş) şimdilerde yeni şarkısı “Derdim Olsun” ile herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. Youtube’da 24 saat içerisinde izlenme rekoru kıran ve son günlerde adım attığımız her yerde duyduğumuz bu şarkı hakkında her şeyi sizler için derledik.

1-Bu ilk değildi!

Reynmen olarak hayatımıza giren Yusuf Aktaş,tanıdığımız ilk günden itibaren şarkı söylemeyi ne kadar sevdiğini her fırsatta belli ediyor,gerek attığı storyler gerek Scorp videoları gerekse Youtube’daki diss videolarıyla bizi güzel sesine hayran bırakıyordu.Çoğunlukla arabesk tarzda şarkılar söylemeyi seven Reynmen kendini hiçbir zaman kısıtlamadı ve bir gün Youtube’da,sesini nasıl kullanması gerektiği hakkında yorum yapan şan hocası Emre Yücelen’in eleştirilerini de dikkate alarak kendisiyle bir araya geldi.Bu buluşmanın sonucunda Emre Yücelen Reynmen’i etraflıca bilgilendirmiş olacak ki Reynmen sonrasında sesini daha bilinçli kullandığı videolarla karşımıza çıktı. Emre Yücelen ise Reynmen’in rekor kılan klibi “Derdim Olsun” ile ilgili de bir video çekti.

2-Reynmen çektiği klip ve seslendirdiği şarkıları bizlerle paylaşmaya devam etti!

Kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Berkcan Güven,Veysel Zaloğlu gibi isimlerle Youtube kanalları için klipler çekti. Reynmen’in adeta yeteneklerini sergilemek için çektiği bu klipler de büyük beğeniyle izlendi.Onların izlenme ve beğeni sayısı da bir hayli fazla olsa da Reynmen onu rekora taşıyacak hamleyi “Derdim Olsun” klibiyle yapacaktı.Hiçbir zaman kendini geliştirmekten vazgeçmedi,acele etmedi ve tam zamanında “Derdim Olsun” klibini müzikseverlerin beğenisine sundu.

3-Biraz da rekorlar kıran “Derdim Olsun” şarkısının mutfağına bakalım:

Yayınlandığı süre 24 saate varmadan 10 milyon izlenmeyi geçen ve adım attığımız her yerde duymamıza neden olacak kadar sevilen Derdim Olsun’un sözü ve müziği Emre Şakar imzası taşıyor. Düzenlemesi Özkan Meydan, Alican Özbugutu imzası taşıyan şarkının kısa sürede bu kadar sevilmesi Reynmen’i de bir hayli duygulandırdı. Sosyal medya paylaşımlarıyla duygularını takipçileriyle paylaşan Reynmen o haliyle de son derece samimiydi.

4-Çekimleri 10 saatten fazla süren klip hakkında tüm detaylar:

Çekimleri Kartepe’de yapılan ve 10 saatten fazla süren Derdim Olsun klibinin senaryosu Reynmen’e ait. Reynmen bu klip için ince eleyip sık dokumuşa benziyor. Klip de en az şarkı kadar beğenildi. Kalabalık bir ekiple çalıştığı bu klip için Reynmen’in bir hayli uğraştığını ve içine sinen bir iş çıkartmak için çabaladığını görüyoruz. Klibi izlediğimizde karşımıza çıkan detaylar bu varsayımımızı doğrular nitelikte. Klipte Reynmen’e dair birçok detay görmek mümkün.

5-Klip çekiminde büyük rol oynayan kamera arkası ekip:

Reynmen hayalini kurduğu bu dünyayı seyirciye yansıtma aşamasında yönetmen olarak  Atilla Öztürk’e,görüntü yönetmeni olarak  Ersin Gök’e yardımcı yönetmen olarak  Osman Enes Os’a güvenmiş. Reynmen’in büyük beğeni topladığı bu klibin Kurgu-Montaj-Post Prodüksiyon’u da   Osman Enes Os ve Atilla Öztürk imzası taşıyor.Bu isimlerin yanı sıra böyle harika bir klip ortaya çıkmasında etkili olanlar arasında  ışık şefi Erkol Cevahiroğlu kamera asistanı Eray Arslantürk ve Prodüksiyon Desteği sağlayan  Stage Medya,Yapım konusunda desteklerini esirgemeyen ILS Vision Music’in emeklerini görmezden gelmek olmaz. Başta klipte izlediğimiz dünyayı hayal eden Reynmen olmak üzere tüm ekibi içtenlikle tebrik ediyoruz.

6-Rekorlara imza attı!

Reynmen’in son harikası olan Derdim Olsun Youtube’da izlenme rekoru kırmakla kalmadı ve kısa sürede trend videolar listesinde 1 numaraya yükseldi. Reynmen bu başarı karşısında hayli duygulandı ve duygularını tüm samimiyetiyle takipçileriyle paylaştı. Başarısıyla gururlanırken elbette ona destek olanları da unutmadı ve her fırsatta takipçileri başta olmak üzere tüm destekçilerine teşekkür etti.

7-Gönüllere taht kurdu!

Reynmen ilk dinlemeden itibaren dile dolanan bu harika şarkısı ve başarısı karşısında sergilediği mütevazı tavırlar ile bir kez daha gönüllere taht kurdu. Bu tahtın kolay kolay yıkılmayacağına inanıyor, Reynmen’in yeni çalışmalarında müziğe bolca yer vermesini temenni ediyoruz.Tebrik ediyoruz Reynmen, zafer senin!

kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ